Sziasztok, [---] már elég sokat olvasgattam a fórumot meg a User's Manualt de nem találtam megoldást arra, hogyan lehetne SU-ban vastag vonalat, vagy szaggatottat húzni.
Oops, your profile's looking a bit empty! To help us tailor your experience, please fill in key details like your SketchUp version, skill level, operating system, and more. Update and save your info on your profile page today!
Check out Febhouse | New extensions for Shadow Analysis in SketchUp Download
T
Offline
Posts
-
Vastag/szaggatott vonalak a SU-ban
-
RE: Kezdés
Sziasztok, sajnos én se jöttem rá, hogy tudnék regisztrálni a magyar részlegen. Ezen felül, már elég sokat olvasgattam a fórumot meg a User's Manualt de nem találtam megoldást arra, hogyan lehetne SU-ban vastag vonalat, vagy szaggatottat húzni.